Firma EKO Meble jest producentem łóżek z litego drewna bukowego. Od powstania w 1981 roku systematycznie rozwijamy park maszynowy i proces produkcji. Dlatego produkowane przez nas meble są najwyższej jakości, a głównymi odbiorcami są bardzo wymagający Klienci z Austrii i Niemiec.

Łóżka z litego drewna od lat są popularne i bardzo praktyczne. Drewno to surowiec w pełni ekologiczny, o uniwersalnym zastosowaniu i wyjątkowej trwałości. Do jego zalet należy: niepowtarzalne usłojenie, odporność na zarysowania i elegancki wygląd na długie lata. Do produkcji naszych wyrobów używamy drewna bukowego - jednego z najbardziej cenionych i najtwardszych gatunków liściastych.

Łóżka produkowane przez firmę EKO MEBLE mają idealne proporcje, nowoczesny design, a dzięki zróżnicowanym wymiarom i ciekawej kolorystyce - optymalnie zaaranżują przestrzeń w każdej sypialni.

Nagrody i wyróżnienia dla firmy EKO MEBLE

Firma EKO MEBLE – producent mebli, wytwarzanych z poszanowaniem środowiska i dbałością o ekologię to laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień:

02.1998 r.
Główna nagroda „Mebel Roku” kwartalnika „Świat Mebli” oraz Międzynarodowych Targów Katowickich dla zestawu wypoczynkowego „Eko”, wyprodukowanego przez EKO MEBLE.

11.1999 r.
III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy w woj. opolskim „ Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”.

02.2000 r.
Wyróżnienie w konkursie „Mebel Roku” na Międzynarodowych Targach Katowickich za łóżko piętrowe „Kubuś”, uwzględniające potrzeby i upodobania dzieci.

03.2000 r.
Wyróżnienie na Ogólnopolskich Targach Ekologii „Bliżej Natury” za produkcję ekologicznych mebli z litego drewna.

09.2001 r.
Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego w kategorii Najlepszy Produkt Województwa Opolskiego za ekologiczne meble z litej sosny.

11.2002 r.
II miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy w woj. opolskim „ Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”.

05.2003 r.
Wyróżnienie na Targach „Europromocja Regionu” w Opolu za przedstawienie najciekawszej oferty .

Produkcja

Nowoczesny park maszynowy przystosowany jest do maksymalnie wydajnej i oszczędnej produkcji ze szczególnym nastawieniem na jakość.

Cały proces technologiczny, a także wykorzystywane w nim drewno jest tak prowadzony, aby nie szkodzić człowiekowi i naturze. Używane przez nas drewno pochodzi z gospodarki leśnej prowadzonej w zgodzie z naturą i posiada certyfikat PEFC. Wszystkie materiały używane podczas produkcji pozbawione są szkodliwych substancji. Dzięki temu w zakładzie panują przyjazne warunki, a produkty nie wydzielają szkodliwych i nieprzyjemnych zapachów u klienta.

Nasze starania zaowocowały Atestem Higienicznym i nagrodami w zakresie bezpieczeństwa pracy.

"EKO Meble" Andrzej Koza - ul. Wojska Polskiego 60 B; 46-380 DOBRODZIEŃ, POLEN
Tel.: +48 34 35 75 143, E-mail: biuro@eko-meble.eu